Domov / Novinky / Festival minipivovarov na Pražskom hrade
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1

Voliteľný boxík #2

DOPRAVA DPD NAD 50 EURO ZDARMA

 

DARČEK K OBJEDNÁVKE NAD 100 EURO

 

VRÁTENIE TOVARU DO 14 DNÍ

Festival minipivovarov na Pražskom hrade

SOMELIERSKEPOTREBY - Festival minipivovarov na Pražskom hrade - Someliérskepotreby - najväčší e-shop pre milovníkov vína    Festival minipivovarov na Pražskom hrade organizuje každoročne Českomoravský zväz minipivovarov. Zúčastňuje sa ho vždy 66 najlepších českých a moravských minipivovarov a tri minipivovary zo zahraničia.

Festival minipivovarov láka okrem českých návštevníkov i zahraničné, a to z Belgicka, Írska, Švédska, Veľkej Británie, Rakúska, a dokonca aj z USA. Počet návštevníkov je však obmedzený kvôli bezpečnosti Pražského hradu, takže na každý deň je pripravené 1200 vstupeniek. Sladko a majitelia z každého pivovaru, budú na festivale podávať návštevníkom tie najpresnejšie informácie o svojom pive.

Nejedná sa však o štandardné festival, na ktorom je prioritou vytočiť, čo najviac piva. Tu ide naopak o to, aby návštevníci ochutnali v malom množstve, čo najviac vzoriek.

Tohtoročný festival sa má konať 12.6. - 13.6.2020 v Kráľovskej záhrade Pražského hradu na Strelecké ceste pod Kráľovským letohrádku. Pokiaľ dôjde k zmene termínu, budeme vás ihneď informovať,
Už teraz sa tešíme na každoročné stretnutie s pivovarníkmi a na degustáciu ich uvarených klenotov.